Львівське сміття почали возити в Чернівці

15:18 5 Серпня 2016

Львівське сміття почали возити в Чернівці

Сміття зі Львова вивозять до Чернівців протягом останніх двох-трьох днів.

Про це на своїй сторінці у «Facebook» написала депутат Чернівецької міської ради Наталія Якимчук.

«До мене, як до представника громади м.Чернівці звернулись громадяни із проханням перевірити інформацію стосовно ввезення на Чернівецьке міське сміттєзвалище сміття із Львова. Ряд офіційних джерел підтвердили мені цю інформацію: сміття із міста Львів ввозиться на Чернівецьке сміттєзвалище вже протягом 2-3 днів!

Вважаю, що ввезення має бути негайно призупинене і ситуацію, яка склалася, мають прокоментувати відповідальні за це особи, а саме – Чернівецький міський голова Олексій Каспрук та директор департаменту ЖКГ Сергій Погорений.

На сьогодні в Чернівцях немає сміттєпереробного заводу. А саме сміттєзвалище має можливість забезпечувати потреби лише м.Чернівці, а не інших регіонів.

Вважаю, що на сесії міської ради, засідання якої триває сьогодні, дане питання має бути прокоментоване відповідальними особами. Постає питання: хто відповідатиме за збитки, що завдаються екології міста, і за екологічну катастрофу, яка може настати в місті в результаті ввезення великої кількості сміття із сусідніх регіонів ?», – пише Наталя Якимчук.

Leopolis.news

Реклама

Останні новини