Львівські активісти передали картоплю міністру Реві та вимагають його відставки (ФОТО, ВІДЕО)

14:19 14 Серпня 2017

Львівські активісти передали картоплю міністру Реві та вимагають його відставки (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 14 серпня, львівські активісти провели акцію поруч з Департаментом соціального захисту населення Львівської ОДА. Вони передали мішок картоплі для міністра соціальної політики Андрія Реви, котрий напередодні заявив, що українці переїдають.

Про це повідомляє кореспондент Leopolis.news.

«Ми хочемо звернутись, у першу чергу, до громадян, аби вони не втрачали своєї гідності. Ну не можуть представники офіційної влади в Україні дозволяти собі такого зневажливого ставлення до українців. Саме тому ми адресуємо свою акцію до активістів з інших областей, аби вони не терпіли хамства міністра та вимагали відставки саме цього чиновника», – зазначив Іван Спринський, керівник ГО «Рабів до раю не пускають».

Активісти зазначають, що його висловлювання про те, що українці переїдають, є знущанням.

Нагадаємо, відповідаючи на запитання журналіста в ефірі каналу «112 Україна», Андрій Рева заявив, що в Україні та Німеччині вартість продуктів приблизно однакова.

«Коли ми говоримо про те, що німці витрачають на харчування 14% а ми 50%, то тут система пріоритетів», – наголосив Рева.

Він розповів, що, зокрема, його батько все життя вважав пріоритетом добре поїсти, бо так вже склалося його життя.

«У наших людей є така історична традиція – голодомори, війни змушували їх ставитися до проблеми харчування не так, як в інших країнах», – пояснив Рева.

За його словами, громадяни Німеччини мають інший раціон, адже їхня культура харчування дуже відрізняється від української.

«З огляду на те, що ціни на продукти приблизно однакові в Україні та Німеччині, вони їдять менше не тому, що у них немає можливості, а тому що така культура. І тому вони витрачають менше в порівнянні з нашими людьми», – підсумував Рева.

Фото автора

Сергій БОБРА, Leopolis.news

Останні новини