Львівські дитсадки відвідують 1000 дітей з області

12:22 14 Вересня 2017

Львівські дитсадки відвідують 1000 дітей з області

Фото: tvoemisto.tv

Міський голова Андрій Садовий звертається до місцевих органів влади навколишніх сіл та районів, щоб ті також забезпечували дітей місцями в дошкільних навчальних закладах.

Про це він заявив під час пленарного засідання Львівської міської ради, передає кореспондент Leopolis.news.

Відповідаючи на запитання міського голови про кількість дітей, які проживають не у Львові, але відвідують місцеві ДНЗ, керівник департаменту гуманітарної політики Галина Слічна зазначила: «На сьогодні маємо 1000 дітей, які відвідують ДНЗ у Львові, але проживають у навколишніх селах».

Андрій Садовий звернувся до органів влади навколишніх сіл, щоб ті також дбали про достатню кількість вільних місць у дитсадках.

«У нас є достатньо багаті села довкола Львова, але не витрачають кошти на будівництво садочків, а батьки вимушені возити дітей сюди. Ми не можемо забезпечити всю область. Ми всіх любимо і шануємо, але на місцях також потрібно починати щось робити», – додав міський голова.

Також, за словами Галини Слічної, у Львові є 1000 дітей, яким виповнилося 6 років, чиї батьки виявили бажання залишити їх ще на рік у дитячому садку. «Це 2000 дітей, які фактично могли б вивільнити місця для тих, яким цьогоріч виповнилося три роки», – зазначила чиновниця.

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Останні новини