Львівські митники викрили контрабанду керамічної плитки та сантехніки (ФОТО)

15:24 12 Жовтня 2018

Львівські митники викрили контрабанду керамічної плитки та сантехніки (ФОТО)

Фото: ГУ ДФС України у Львівській області

У пункті пропуску «Краковець» українські митники виявили нашого співвітчизника, який нелегально перевозив кермічну плитку, унітази та умиальники.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС України у Львівській області.

Днями в зону митного контролю пункту пропуску «Краковець – Корчова» з Республіки Польщі заїхав транспортний засіб  під керуванням громадянина України. Водій надав для здійснення митного контролю товаросупровідні документи,  відповідно до яких переміщував керамічну плитку загальною вагою 20,9 тонни вартістю 8763 дол. США. Відправником товару зазначено компанію з Італії, а отримувачем – одне з ТОВ у Львівській області.

Під час митного контролю за результатами динамічного зважування було встановлено розбіжності у вагових показниках. Транспортний засіб було скеровано в місце поглибленого огляду товарів. За результатами перевірки встановлено невідповідність близько 16 тонн заявленого у товаросупровідних документах товару фактично наявному. Окрім заявлених у товаросупровідних документах товарів, виявлено незаявлені, а саме умивальники та унітази.

Так, керівник компанії-відправника вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України товарів з приховуванням від митного контролю, через подання митному органу України як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві дані щодо найменування, ваги, кількості, вартості та асортименту товару.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Товар вилучено. Його точну  вартість буде встановлено додатково. За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Справу скерують до суду.

Leopolis.news

Реклама:

Стрічка новин