Львівські прикордонники виявили контрабанду 340 пачок цигарок (ФОТО)

11:50 8 Листопада 2018

Львівські прикордонники виявили контрабанду 340 пачок цигарок (ФОТО)

Фото: ДФС

Сигарети без марок акцизного податку України митники знайшли у спеціально виготовленому сховищі, розташованому в паливному баку автомобіля.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС України у Львівській області.

Учора, 07.11.2018, 20-річний мешканець Львівщини прямував до Республіки Польщі через пункт пропуску «Грушів» смугою руху «зелений коридор» автомобілем «MERCEDES-BENZ E270» на іноземній реєстрації. Під час візуального огляду транспортного засобу в працівників митниці виникла підозра про наявність в автомобілі товарів, прихованих від митного контролю. Авто скерували у відведене місце для огляду транспортних засобів. Там під час спільного митно-прикордонного контролю у спеціально виготовленому сховищі в паливному баку автомобіля знайшли 340 пачок сигарет без марок акцизного податку України.

Так, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил, за ознаками правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. Сигарети та автомобіль 2002 року випуску вилучено. Їх вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.

Leopolis.news

Реклама

Стрічка новин