Львівські та канадські нейрохірурги врятували життя 10-річного львів’янина

18:51 19 Червня 2017

Львівські та канадські нейрохірурги врятували життя 10-річного львів’янина

endostep.com

Нейрохірурги Львівської міської дитячої клінічної лікарні під наглядом відомого канадського хірурга Джеймса Рутки провели надскладні операції двом дітям.

Про це під час передачі медичному закладу новітнього обладнання від меценатів розповів Джеймс Рутка, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

«Учора ми прооперували складний випадок у дитини з пухлиною мозку. Ця пухлина головного мозку спричиняла судоми в дитинки. Єдиний шлях, щоб зупинити ці судоми, – видалити пухлину. Використовуючи нове обладнання, яке лікарня отримала нещодавно, спільно з доктором Микитиним (львівський нейрохірург Тарас Микитин – ред.) змогли забрати повністю пухлину. Найприємніше для нас, що пухлина виглядає доброякісною і, скоріш за все, у дитини більше не буде таких проблем і вона матиме повноцінне життя в майбутньому», – каже Джеймс Рутка.

Також сьогодні, 19 червня, лікарі провели ще одну операцію дитині з ускладненою епілепсією. Нейрохірурги застосували складне оперативне втручання, яке називається скронева лобектомія. У середині скроневої частки була тканина, яка спричиняла судоми. Таке оперативне втручання є першим випадком в Україні.

Всі операції було проведено на щойно переданому обладнанні від канадських благодійників.

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Реклама

Останні новини