Львівську облраду пікетували працівники дитячих турбаз (ФОТО)

14:15 25 Вересня 2017

Львівську облраду пікетували працівники дитячих турбаз (ФОТО)

Сьогодні працівники дитячих турбаз Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді, представники туристично-спортивних та туристично-краєзнавчих гуртків та позашкілля вийшли на пікет проти знищення цих закладів.

Пікет відбувся під стінами Львівської обласної ради сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Учасники пікету вважають, що керівництво Львівської обласної ради має намір продати землю, де розташовані бази «Карпати» (с. Дубина), «Трембіта» і «Полонина» (с. Славське). Також учасники акції протесту просять профінансувати завершення будівництва дитячої бази у Львові на вул. Івана Франка, яка збудована на 80%.

Керівник гуртка «Спортивне орієнтування» при ТКЦ «Княжий» Франківського району Львова Петро Глинський розповів, що у Львівській області база для туризму розвинута добре, а розвивали її ентузіасти практично на волонтерських засадах.

«У нас є туристичні шляхи, маршрути для туризму на велосипедах тощо. Ми зробили карти для спортивного орієнтування міжнародного класу. Діти мають можливість відпочивати у горах, оздоровлюватися, розвиватися. Але зараз у нас хочуть забрати бази, які є основою цього розвитку, і вигнати дітей не зрозуміло куди. Думаю, що ці бази відлучають від обласного центру, бо уже хтось захотів їх приватизувати, тому у обласній раді готують ґрунт  для процесу приватизації», – сказав Петро Глинський.

Він додав, що бази, які зараз взялась перевіряти Львівська обласна рада, мають перспективи для розвитку, лише потрібно в них вкласти кошти.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Останні новини