Львівтеплоенерго завершило гідравлічні випробування

18:16 19 Травня 2017

Львівтеплоенерго завершило гідравлічні випробування

Фото: ЛМР

У Львові завершили гідравліку магістральних трубопроводів від ТЕЦ-1 і ТЦ «Північна» та розпочали ліквідацію проривів, виявлених на трубопроводах.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Зазначено, що в результаті гідравліки було виявлено 75 проривів та дефектів на трубопроводах. З них 46 поривів та 16 дефектів на трубопроводах від ТЕЦ-1 і 1 прорив та 12 дефектів на трубопроводах від ТЦ «Північна». Вже розроблено план ліквідації проривів і розпочато ремонтні роботи. Роботи проводять силами і коштом підприємства.

За словами директора ЛМКП «Львівтеплоенерго» Степана Пакіжа, зараз активно тривають роботи з ліквідації виявлених проривів та дефектів на трубопроводах. Навіть у вихідні дні працюватимуть ремонтні бригади на ліквідації пошкоджень, щоб максимально швидко відновити подачу гарячої води споживачам. Наступного тижня, в середу, ЛКП «Залізничнетеплоенерго» і ЛМКП «Львівтеплоенерго» представлять відкоригований графік відновлення гарячої води споживачам. Прогнозують, що частині споживачів подачу гарячої води відновлять швидше від встановлених термінів.

«Гідравлічні випробування вже завершено. Проривів трохи менше в порівнянні з минулим роком. Найбільше поривів маємо у Франківському РТМ, зокрема на вул. Володимира Великого. Ремонтні бригади в кожному районі вже розпочали роботи з ліквідації виявлених проривів і дефектів на трубопроводах», – додав головний інженер ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт.

Нагадаємо, щорічні гідравлічні випробування у м. Львові розпочалися з 10 травня. На час гідравліки призупинено подачу гарячої води всім споживачам.

Leopolis.news

Останні новини