Мін’юст оголосив конкурс на керівника люстраційного департаменту

14:55 6 Грудня 2016

Мін’юст оголосив конкурс на керівника люстраційного департаменту

Фото: golos.ua

Міністерство юстиції України оголосило проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора департаменту з питань люстрації.

Відповідний наказ розміщено на сайті Мін’юсту.

«Ми запрошуємо професійних юристів взяти участь у конкурсі. Відбір буде проведено за принципами повної відкритості. Участь у конкурсному відборі зможуть взяти всі, хто відповідатиме кваліфікаційним вимогам. Строк подачі документів становить 30 днів з моменту публікації наказу.

Окремо запрошуємо представників громадських організацій та ЗМІ приєднатись до конкурсного процесу та зробити відбір кандидатури на посаду директора Департаменту з питань люстрації максимально прозорим, відкритим та зрозумілим для суспільства.

Саме за таких умов ми зможемо обрати дійсно найкращого кандидата, який обійме одну з найбільш відповідальних посад у Міністерстві юстиції країни»,– йдеться у повідомленні.

На час проведення конкурсного відбору куратором роботи Департаменту з питань люстрації призначено заступника Міністра юстиції Сергія Петухова.

Як повідомляли, раніше міністерство юстиції призначило виконувачем обов’язків директора департаменту з питань люстрації 23-річну Анну Калинчук.

Leopolis.news

Реклама

Останні новини