Турашвілі: Ми не дозволимо, щоб у Рясному було будь-що, що стосується сміття

15:29 22 Грудня 2016

Турашвілі: Ми не дозволимо, щоб у Рясному було будь-що, що стосується сміття

Мешканці мікрорайону Рясне вимагають у міського голови Львова Андрія Садового та депутатів міської ради негайно зупинити усі роботи сміттєсортувальної лінії на  заводі «Сільмаш» та сортування чи складування сміття в будь-яких масштабах на цій території.

Про це заявила активіст Леся Турашвілі під час сесії Львівської міської ради сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Леся Турашвілі наголосила, що люди упродовж двох днів перекривали дорогу на знак протесту, однак їхні вимоги не виконали.

«Коли ми перекривали дорогу, нам сказали: «Іде стадо». Але це стадо голосувало за вас і дало вам життєвий квиток. Дякуючи тому стаду, ви сьогодні мільйонер. Коли у 2006 році Садовий прийшов на вибори, то почав говорити, що у Грибовичах будуть школи і садочки. Тепер нам те саме у Рясному обіцяють. Але для чого нам ті садочки, коли діти будуть масово хворіти раком? Ми не дозволимо, щоб у Рясному було будь-що, що стосується сміття. Не заїде туди жодна машина», – наголосила активістка.

Вона додала, що мешканці мікрорайону вимагають провести громадські слухання, результати яких будуть враховані під час прийняття рішення щодо лінії сортування відходів у Рясному.

Варто зазначити, що у відповідь на запитання про те, чи виконає міський голова Львова свою обіцянку про те, що у межах Львова не буде полігонів із сміттям, Андрій Садовий сказав: «Я робитиму усе, щоб сміття зі Львова вивозили. Навіть незважаючи на ті великі перешкоди, які нам чинять. Що стосується лінії у Рясному, то, дай Боже, щоб обладнання, завезене на наше комунальне підприємство, ніколи не працювало».

Нагадаємо, до порядку денного сесії міськради не включили питання про ухвалу щодо заборони сортування сміття у Рясному. Андрій Садовий назвав цю ухвалу незаконною і оголосив перерву у засіданні. Людей, які присутні на сесії, це дуже обурило: вони кричали «Ганьба!» і не хотіли випускати депутатів із зали.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Останні новини