Митрополит УПЦ МП попросив Путіна звільнити українських моряків

16:26 6 Грудня 2018

Митрополит УПЦ МП попросив Путіна звільнити українських моряків

Фото: spzh.news

Митрополит Сарненський і Поліський Анатолій попросив Володимира Путіна звільнити захоплених українських моряків.

Про це сказано у його зверненні до президента РФ.

«На прохання віруючих людей Українського Полісся, від імені духовенства Сарненського-Поліської єпархії Української Православної Церкви і від себе особисто, звертаюся до Вас з проханням про допомогу: допоможіть звільнити воїнів-моряків, які стали заручниками події 25 листопада 2018 року в акваторії Азовського моря», – написав він.

«Я не можу давати оцінку політичним подіям, але мій християнський обов’язок, як архієрея Православної Церкви, об’єднаних одним Христом двох сусідніх народів і держав, зобов’язує мене, як і моя християнська совість, співчувати постраждалим морякам та їхнім родинам, і не мовчати, коли страждають люди і їхні близькі, враховуючи, що один з моряків родом з Полісся», – зазначив митрополит.

Він звернувся до Путіна з проханням звільнити моряків з полону, «щоб вони змогли зустріти Різдво Христове зі своїми люблячими рідними».

Як повідомляли, в районі Керченської протоки в Чорному морі прикордонні катери ФСБ РФ відкрили вогонь на ураження по корабельній групі ВМС України. В результаті, за даними ВМС, росіянами було захоплено три кораблі й поранено 6 українських військовослужбовців.

28 листопада Київський районний «суд» окупованого Сімферополя заарештував на 2 місяці 24 українських моряків, яких захопили ФСБ Росії.

Їх звинувачують у незаконному перетині держкордону. Санкція статті передбачає до 6 років позбавлення волі.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин