На Бродівщині четвертий день гасять пожежу торфу на площі 6,5 га (ФОТО)

12:27 22 Жовтня 2018

На Бродівщині четвертий день гасять пожежу торфу на площі 6,5 га (ФОТО)

Пожежа в с. Корсів на Бродівщині виникла ще 18 жовтня, до її ліквідації залучали 125 осіб. На сьогодні займання локалізували, але наразі не загасили повністю.

Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС у Львівській області.

18 жовтня о 08:45 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу торфу окремими осередками на площі 6,5 га в с. Корсів Бродівського району. Станом на 11:00 22 жовтня пожежу вдалося локалізувати, площа горіння не збільшується. Залишається ліквідувати горіння на площі 1,5 га.

«Складність гасіння пожежі полягає у великій кількості глибоких прогарів, які тліють. До ліквідації пожежі залучили 75 рятувальників, 50 курсантів Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, пожежні насосні станції та 5 одиниць спецтехніки. Роботи з ліквідації пожежі тривають», – йдеться в повідомленні.

Рятувальники нагадують, що пожежі на торфополях найчастіше виникають унаслідок спалювання сухого листя чи побутового сміття. Вогонь перекидається на торфовища та провокує їх займання. Такі пожежі складно гасити, адже торф повільно прогорає на всю глибину залягання, яка може досягати 6-8 і більше метрів, та створює небезпеку провалу в прогорілий ґрунт людей та техніки.

Фото: ГУ ДСНС у Львівській області

Leopolis.news

Реклама:

Стрічка новин