На Грибовицькому сміттєзвалищі фіксують забруднення ґрунтів за 11 показниками

16:25 10 Жовтня 2018

На Грибовицькому сміттєзвалищі фіксують забруднення ґрунтів за 11 показниками

Фото: dyvys.info

За результатами аналізів екоінспектори фіксують перевищення норм забруднювальних речовин у ґрунтах на території Грибовицького сміттєзвалища.

Про це повідомили в Держекоінспекції у Львівській області.

«За результатами проведених досліджень проб ґрунтів встановлено, що полігон твердих побутових відходів ЛКП «Збиранка» негативно впливає на ґрунти в зоні полігону. Постійно спостерігаються перевищення норм відносно фону по показниках: азот амонійний, нітрати, хлориди, кобальт, марганець, свинець, мідь, залізо загальне, нафтопродукти, кадмій, цинк», – йдеться в повідомленні.

Як зазначають у Держекоінспекції, за 9 місяців цього року було відібрано 163 проби поверхневих вод та 68 об’єднаних проб ґрунту.

За результатами проведених досліджень у меліоративному каналі в місці сходження обвідних каналів біля автодороги Львів – Рава-Руська, приблизно за кілометр від підніжжя полігону ТПВ, фіксують незначне збільшення вмісту концентрацій забруднювальних речовин (хлоридів, азоту амонійного, біохімічного споживання кисню, хімічного споживання кисню). Також помітно незначний вплив меліоративного каналу на річку Малехівка.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин