На Львівщині провели обшук на спиртзаводі

08:56 17 Серпня 2017

На Львівщині провели обшук на спиртзаводі

Фото зі сторінки у «Facebook» Сергія Білана

Учора, 16 серпня, співробітники Державної фіскальної служби України проводили обшуки на заводах – виробниках алкоголю у 15 областях, зокрема Львівській.

Про це на своїй сторінці у «Facebook» написав перший заступник голови ДФС Сергій Білан.

Понад 300 співробітників податкової міліції проводили обшуки на заводах – виробниках алкоголю у 15 областях, зокрема у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Кіровоградській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Черкаській та Чернігівській областях.

«Обшуки проводяться за результатами аналізу криміногенної ситуації в сфері виробництва та обігу алкогольних напоїв і з метою перевірки наявної інформації про невраховане виготовлення даної продукції на легальних заводах. Про це свідчать і численні факти вилучення працівниками податкової міліції з незаконного обігу горілки з етикетками і під марками відомих українських виробників. Таким чином обшуки на лікеро-горілчаних заводах є усуненням причин, а не наслідків незаконного обігу алкогольних напоїв», – зазначив Сергій Білан.

Заходи проводять на підставі відповідних ухвал суду в рамках розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 204 «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів» КК України.

Сергій Білан наголосив, що це другий етап операції. За його словами, на першому етапі спеціальної операції, яка відбулася наприкінці липня, на спиртзаводах було вилучено та згодом судом накладено арешт на 864,5 тисячі літрів спиртовмісної речовини вартістю майже 180 млн гривень.

«Йдемо по ланцюгу виявлення порушень при виготовленні спирту, потім при виробництві лікеро-горілчаних виробів, й нарешті при його реалізації населенню», – додав Сергій Білан.

Leopolis.news

Останні новини