На Львівщині відкрили другий цех заводу «Фуджікура» (ФОТО)

15:13 30 Вересня 2016

На Львівщині відкрили другий цех заводу «Фуджікура» (ФОТО)

Фото: youtube.com

Сьогодні, 30 вересня, за присутності прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана , голови ЛОДА Олега Синютки, мера Львова Андрія Садового та генерального директора компанії «Фуджікура Аутомотів Україна Львів» Хорхе Гарсії було урочисто відкрито другий цех цього підприємства у селі Підрясне, що на Яворівщині.

Про це повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Завод «Фуджікура Аутомотів Україна Львів» почав свою діяльність в Україні ще взимку минулого року. 14 квітня цього року завод офіційно відкрили за участі президента України Петра Порошенка. Відкриття другого цеху, також, не оминула зустріч можновладців.

fudgi2

Другий цех спеціалізується на складанні електропроводів для автомобілів Volkswagen. В цеху залишилось ще досить багато вільного місця, тому, очевидно, що він ще доукомплектується устаткуванням.

fudgi9

Володимир Гройсман особисто оглянув кожне робоче місце та поспілкувався з працівниками заводу. Під час вітального слова, він поділився інформацією, що керівництво «Фуджікура Аутомотів Україна Львів» дуже задоволене результатами роботи і хоче відкрити ще 4 заводи в Україні. А зі свого боку, уряд буде підтримувати іноземні інвестиції та створення нових робочих місць.

fudgi10

Хорхе Гарсія, генеральний директор «Фуджікура Аутомотів Україна Львів», розповів про перспективи розвитку компанії в Україні та результати поточної роботи:

fudgi5

«Причина відкриття другого цеху в тому, що перший функціонує дуже успішно. Ми задоволені бізнес-середовищем, яке ми зустріли тут. Наша діяльність проходить дуже комфортно та гладко. На даний момент в нас працює 1300 працівників, але в найближчому майбутньому ми збільшимо це число до 6000».

Також, за словами директора, у вересні цього року заробітна плата була переглянута та виросла для всіх робітників підприємства.

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Реклама

Останні новини