На Львівщині відкривають туристичний маршрут до бункера ОУН-УПА

15:01 21 Серпня 2017

На Львівщині відкривають туристичний маршрут до бункера ОУН-УПА

Фото: Націоналістичний портал

23 серпня відбудеться перша мандрівка за новим туристичним маршрутом із назвою «До Бункеру Головного Осередку Пропаганди ОУН і УПА», що у селі Корчин, Сколівського району.

Про його особливості розповіла Наталія Табака, начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА та Богдан Сидорак, член ради Громадської організації «Клуб мандрівників Прикарпаття», повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Новий маршрут пролягає територією заповідника Сколівські Бескиди та орієнтований на активних туристів, які здатні пройти 7 кілометрів по гористій місцевості.

Маршрут розроблявся кілька місяців і весь цей час його облагороджували, розставляли знаки та покажчики для туристів. Як зазначає Наталія Табака, вже в середу відправляться перші туристичні групи:

«Основною ціллю розробки цього шляху є вшанування учасників національно-визвольних змагань та збереження нашої історії і патріотичне виховання молоді. При підготовці робіт з відкриття маршруту, ми зустріли групу з волинських школярів і тоді в нас не залишилось сумніву щодо доцільності його відкриття».

Сам маршрут розпочинатиметься від села Корчин (Сколівський район) та пролягатиме до місця, де був Бункер Головного Осередку Пропаганди ОУН і УПА.

Фото “День”

За словами та Богдана Сидорака, який був організатором двох пошукових експедицій бункера Головного осередку пропаганди ОУН і УПА, це місце має довгу історію пов’язану із визначними діячами ОУН та упівців, зокрема Романа Шухевича.

«Чим цікавий Головного осередку пропаганди ОУН і УПА – тим, що там працювали чільні представники національно-визвольного руху: Роман Шухевич, Олекса Гасин, Галаса, Орлан, Марічка, Завицька, Петро Полтава та інші. Всі праці, які писались в цьому бункері є й актуальні по цей день», – каже Сидорак.

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Останні новини