На Львівщині відсторонений від посади через смерть хлопчика лікар домагається поновлення через суд

11:34 11 Січня 2019

На Львівщині відсторонений від посади через смерть хлопчика лікар домагається поновлення через суд

У понеділок, 14 січня, в Апеляційному судді Львівської області відбудеться розгляд позову лікаря Жидачівської районної лікарні про поновлення на посаді.

Про це повідомила голова Громадської ради при УСБУ у Львівській області Галина Янко.

«Понеділок, 14 січня 11:30 Апеляційний суд Львівської області. Суддя Каблак. Лікар в справі смерті хлопчика в Жидачівській лікарні подав апеляцію. Хоче оперувати, бо порушено його право на працю», – написала Галина Янко.

Вона нагадала, що рішення про відсторонення лікаря від роботи ухвалив Галицький суд Львова.

Також Галина Янко закликала народних депутатів, які курирують цей округ, «не пхатися у справу, не лазити по Адміністрації Президента, не лазити по ОДА, не пропонувати грошей батькові, а встати на стежку закону».

«Адміністрація Президента України та Петро Порошенко вже прийняли рішення щодо головного лікаря цієї лікарні, якому скасували Президентську стипендію. Сьогодні, в Жидачівській лікарні працюватиме комісія Департамент охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації щодо роботи лікарні. Бо, як ми знаємо, тиждень тому там сталася чергова смерть породіллі, зараз правоохоронці працюють в рамках кримінального провадження», – зазначає Галина Янко.

Нагадаємо, 12-річний Роман Кулак помер 27 червня 2017 року. Йому не змогли вчасно діагностувати у Жидачівській районній лікарні скрут тонкої кишки. Завдяки активній позиції батька хлопчика, трагічний випадок набув чималого розголосу.

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин