На Львівщині зростає кількість звернень по безоплатну правову допомогу

14:41 8 Серпня 2018

На Львівщині зростає кількість звернень по безоплатну правову допомогу

Фото: Znews

На Львівщині зросла кількість звернень поліції, суддів, військових правопорядку, прикордонної служби до Регіонального центру з проханням надати захисника затриманим, обвинуваченим особам.

Про це розповів директор Регіонального центру з надання БВПД у Львівській області Ігор Микитин під час прес-конференції сьогодні, повідомляє прес-служба центру.

Про збільшення кількості звернень свідчить динаміка кількості повідомлень про затримання осіб, які скоїли важкі злочини: 2016 року за півроку центр зафіксував 24 повідомлення про затримання осіб, торік – 25 повідомлень, 2018-го ця цифра зросла до 34.

Крім того, Ігор Микитин розповів, що за шість місяців цього року до місцевих центрів по правові консультації з питань соціального забезпечення, житлового, спадкового, сімейного, кримінального права звернулося 14 790 осіб.

«Зростає навантаження на місцеві центри та бюро правової допомоги: за півріччя цього року поруч з адвокатами, що співпрацюють із центрами, 255 доручень виконували працівники відділів представництва місцевих центрів», –  підкреслив директор Регіонального центру.

Нагадаємо, 2017 року до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулися 10 884 осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин