На місці стихійного авторинку на Перфецького збудують багатоповерхівки

15:58 16 Листопада 2018

На місці стихійного авторинку на Перфецького збудують багатоповерхівки

Візуалізація надана ЛМР

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про затвердження детального плану території в районі вул. Л. Перфецького.

Таке рішення підтримали члени виконавчого комітету під час засідання сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Своїм рішенням виконком затвердив детальний план території в районі вул. Л. Перфецького у складі з розробленою планувальною структурою забудови території, планом червоних ліній вулично-дорожньої мережі, схемою функціонального зонування території з визначенням містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок, пропозиціями з інженерного забезпечення та захисту території, заходами щодо дотримання санітарно-гігієнічних, протипожежних нормативів, вимог з ліквідації аварійних ситуацій та реалізації детального плану території.

Департаменту містобудування виконком доручив здійснювати надання вихідних даних на  проектування об’єктів містобудування, відведення нових земельних ділянок та зміну цільового призначення раніше відведених земельних ділянок відповідно до містобудівної документації: затвердженого детального плану території у районі вул. Л. Перфецького та проектів землеустрою щодо впорядкування території.

«Ми видавали містобудівні обмеження на один із будинків і зобов’язали забудовника зробити детальний план території, щоб зафіксувати розвиток усієї вулиці і забрати стихійний авторинок з-під управління поліції. Детальний план передбачає забудову симетричними об’ємами з можливістю формування широкої вулиці», – розповів головний архітектор Львова Юліан Чаплінський.

Проект детального плану охоплює територію, орієнтовною площею 3,04 га, з яких майже 1 гектар забудують житлом.

Серед запланованих будинків є два житлові комплекси: комплекс А – чотири житлові будинки на 7-13 поверхів із вбудованими об’єктами громадського призначення та підземним паркінгом та комплекс Б – чотири житлові будинки на 7-9 поверхів із вбудованими і прибудованими об’єктами громадського призначення та підземним паркінгом.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин