На ремонт вул. Галицької у Винниках з обласного бюджету виділили 10 млн грн

13:47 5 Жовтня 2018

На ремонт вул. Галицької у Винниках з обласного бюджету виділили 10 млн грн

Фото: vynnyky-visnyk

Виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про зміни до розподілу видатків міського бюджету Львова на 2018 рік.

Таке рішення члени виконкому ухвалили під час засідання сьогодні, повідомляє кореспондент Leopolis.news.

Директор департаменту фінансової політики Львівської міської ради Олег Іщук розповів, що, відповідно до пропозиції головних розпорядників коштів, запропоновано перерозподілити видатки: міському управлінню культури — на автоматизацію бібліотечних процесів, міському управлінню охорони здоров’я — на програму профілактики та лікування стоматологічних захворювань. Також запропоновано виділити кошти на оплату членських внесків для Асоціації «Енергоефективні міста України».

 «Пропонується виділити 80 тис. грн на оплату членських внесків для Асоціації «Енергоефективні міста України» за рахунок зменшення видатків на Програму сприяння розвитку підприємництва. Також пропонується збільшити видатки управлінню охорони здоров’я на 300 тис. грн на виконання програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань у дітей за рахунок нерозподілених видатків управління охорони здоров’я. І сьогодні підписано розпорядження голови ЛОДА про те, що для бюджету міста Винники виділяється 10 млн грн на ремонт вулиці Галицької, і ці кошти мають прийти через наш бюджет», – пояснив чиновник.

Як відомо, капітальний ремонт Галицької вулиці у Винниках розпочався 3 травня. Роботи виконувало ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», переможець відповідного тендеру. Дорогу ремонтували на ділянці від перехрестя вул. Галицької з вул. Івасюка до вул. Івана Франка.

Леся БУРБАН, Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин