На Самбірщині Кульчицький НВК відзначив 50-річчя

08:42 8 Жовтня 2018

На Самбірщині Кульчицький НВК відзначив 50-річчя

Фото: Leopolis.news

У рамках святкування Дня працівників освіти у п’ятницю, 5 жовтня, навчально-виховний комплекс с. Кульчиці Самбірського району урочисто відзначив п’ятдесятиріччя свого народження.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news.  

На ювілейну дату колишньої школи, а тепер НВК, зібрались педагоги, учні, жителі села, з багатьох куточків Львівщини з’їхались випускники різних років. Серед таких,  зокрема, одна з перших директорів Віра Тесак, відома на Самбірщині лікарка Людмила Сидор, кандидат фізико-математичних наук Петро Заремба та інші, яким цей навчальний заклад дав путівку в життя.

Педагогічний колектив примножує свою славу. За підсумками ЗНО Кульчицький НВК  найкращий серед сільських шкіл Самбірського району. Учні показують високі знання на районних предметних олімпіадах, а також займають призові місця під час спортивних змагань.

За останні три роки навчальний заклад дуже змінився. У планах – завершення утеплення НВК та тут продовжать реконструкцію дитячого садка.

На святкуванні було багато спогадів, вражень, обміну думками. Учні підготували змістовну концертну програму. Зі сцени лунали пісні, вірші. З неабиякою цікавістю присутні на ювілейному дійстві переглянули слайди про минуле школи, її вчителів, випускників, а також і про різноманітне сьогоденне життя колективу НВК.

Тому логічно, що за сумлінну працю колектив НВК був відзначений «Подякою» голови Львівської обласної ради. Цю почесну місію виконав депутат облради від Самбірщини Олег Домчак. У свою чергу навчальний заклад з ювілеєм привітав народний депутат України Ярослав Дубневич тим, що йому зробив приємні і потрібні подарунки.

«Давно такого свята в школі не було… Гарно відзначили ювілей. Запам’ятається він, бо вже став історією для НВК та нашого села», – ділились думками присутні.

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news

Реклама:

Стрічка новин