На Турківщині запрацювали кілька нових виробничих потужностей

18:38 13 Березня 2019

На Турківщині запрацювали кілька нових виробничих потужностей

Фото: Leopolis.news

Незважаючи на географічну особливість Турківщини, все ж цей карпатський край розвивається. У районі протягом  2016-2018 років відкрито та запрацювали кілька нових виробничих потужностей.

Про це повідомив кореспондент Leopolis.news з посиланням на матеріали звіту голови Турківської РДА Олександра Лабецького.

Мова йде, зокрема, про Явірський цех ДП «Турківське лісове господарство» з виробництва пиломатеріалів, потужність якого 24 м. куб в добу.

Неабияку вигоду відчули від заводу з виробництва асфальтобетонної суміші для будівництва доріг Львівського облавтодору, що діє в с. Явор. В агропромисловому секторі добрий приклад ефективного вирішення виробничих проблем показує  молокопереробний цех ПП «Еко-Газда» с. Нижнє Гусне. Тут за зміну переробляють 5 тонн білої тваринницької продукції.

Новинкою для гірської Турківщини є те, що торік ТзОВ «Юсенко надра» розпочало геологорозвідувальні роботи нафтогазових родовищ поблизу с Хащів.

Районна влада, наголошувалось на звіті голови РДА, і надалі підтримуватиме ініціативи підприємців, які відкриватимуть нові виробництва, додаткові робочі місця.

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин