На вул. Довбуша почали будівництво без дозволу

19:24 8 Листопада 2016

На вул. Довбуша почали будівництво без дозволу

Фото: trimorg.com

Міська Інспекція ДАБК не видавала дозволів на початок будівельних робіт на вул. Довбуша, повідомили в прес-службі Львівської міської ради.

За інформацією громадських активістів та керівництва парку «Знесіння», сьогодні на вул. Довбуша, 15, розпочали будівельні роботи. Однак, як повідомляють у міській Інспекції ДАБК, жодних дозволів на початок будівельних робіт не видавали. Тому працівники виїхали на місце та проводять відповідну перевірку. За словами керівника міського юридичного управління, за цією справою вже кілька років триває судова тяганина.

Як розповідає Гелена Пайонкевич, з 2010 року місто перебуває в судах з ТзОВ «Архібуд» щодо оренди цієї земельної ділянки.

«На цій ділянці були документи на право власності на фактично зруйновані споруди, які належали військовій частині. І після відчуження цих споруд було порушено кримінальну справу, оскільки підпис керівника військової частини про дозвіл на вилучення земельної ділянки було сфальсифіковано. На сьогодні ця кримінальна справа так і не дійшла до свого завершення. Окрім того, ця земельна ділянка межує з територією «Знесіння», а, згідно з рішенням сесії міської ради, усі ділянки поряд, які виділяють, повинні долучати до меж парку. Тож позиція громади міста є такою, щоб не допустити на цій земельній ділянці жодної забудови, а долучити її до парку», – зазначила Гелена Пайонкевич.

Leopolis.news

Реклама

Останні новини