Начальнику управління юстиції Львівщини загрожує покарання за пісню «Лента за лентою»

09:17 14 Вересня 2017

Начальнику управління юстиції Львівщини загрожує покарання за пісню «Лента за лентою»

Фото: centernews.com.ua

Міністерство юстиції проводить службове розслідування щодо ймовірних неправомірних дій начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослава Жукровського.

Як повідомляє АСН, про це йдеться у відповіді відомства на запит приватного юриста Олега Юника, який той надав редакції

«На виконання наказу Міністерства юстиції України від 01.09.2017 року №3367/к Дисциплінарною комісією з розгляду дисциплінарних справ Міністерства юстиції України здійснюється дисциплінарне провадження та проводиться службове розслідування щодо Жукровського Я.І.», – йдеться у відповіді міністерства.

Зазначено, що на підставі подання Дисциплінарної комісії буде ухвалено рішення про накладення дисциплінарного стягнення на посадову особу або ж закриття виробництва. Коли варто очікувати зазначеного рішення, не уточнюють.

Нагадаємо, на початку серпня керівник головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський розповів журналістам, що, приймаючи людей на роботу в органи юстиції, вимагає заспівати пісню УПА «Лента за лентою» і запитує дату народження Степана Бандери. З цього приводу редакція АСН ще 4 серпня направила запит Міністерству юстиції з наміром дізнатися, чи має право чиновник самовільно вводити будь-які критерії прийому на державну службу.

Leopolis.news

Останні новини