Облрада усунула Дворянин з посади першого заступника голови ЛОР

13:29 5 Квітня 2017

Облрада усунула Дворянин з посади першого заступника голови ЛОР

скріншот з прямої трансляції

Заслухавши звіт першого заступника Львівської облради Парасковії Дворянин про свою діяльність у 2016, депутати визнали її діяльність незадовільною, а відтак таємним голосуванням усунули її з посади.

Про це повідомляє кореспондент Leopolis.news.

«Мене попередили, що ця сесія збиралась для мого зняття. Тим не менш я продовжу свою працю», – заявила перед голосуванням Дворянин.

За відповідне рішення проголосували 53 депутатів. Участь у голосування взяли 63 депутати. Проти – 3. Утрималося 7 депутатів.

Варто зазначити, що ініціатором цього став депутат Петро Жукровський («УКРОП»).

Під час звіту, Дворянин зазначила, що на протязі кількох місяців працювала під тиском, через те, що її позиція йшла всупереч з позицією певних людей.

«Тиском на мене зацікавились певні правоохоронні структури, через таємницю слідства, наразі я не буду озвучувати інформацію про це», – додала Дворянин.

Перед голосуванням фракції «Свобода» та «Самопоміч» заявили, що не братимуть участь у цьому «цирку».

Коментуючи голосування голова бюджетної комісії, член фракції БПП Олег Домчак заявив, що не правильно, коли позиція першого заступника розходиться з головою. Відтак, це стало однією з причин, за якою виносилося питання про її звільнення. Крім цього, він зазначив, що сподівається, що депутати одразу ж оберуть заступника: «Можливо, це буде хтось від «Народного контролю» або від НРУ».

Назар ПРИТУЛА, Leopolis.news

Реклама

Останні новини