Олег Березюк: Репресії сьогодні є трендом чинної влади

17:33 10 Серпня 2017

Олег Березюк: Репресії сьогодні є трендом чинної влади

Фото: Newsone.ua

Голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк заявив, що міста нині повинні захищатися від репресій центральної влади.

Про це він повідомив в ефірі місцевого телеканалу під час відвідин Запоріжжя, інформує прес-служба політичної сили.

«Держава нищить незалежні, сильні економічно міста, бо вони відходять від впливу олігархічного центру. У Запоріжжі зокрема під ударом заступник голови обласної ради, представник «Самопомочі» Владислав Марченко. До сьогодні в державних та комунальних лікарнях міста немає апарату МРТ, який є звичним приладом у медичних закладах по всьому світу. І чиновники заявляли первинну ціну на цей апарат 45 мільйонів гривень. Після втручання, в тому числі Влада Марченка, ціна стала 25 мільйонів гривень.

І таке діється не лише в Запоріжжі – у Полтаві, Миколаєві, Львові. Люди під ударом та репресіями», – наголошує Олег Березюк.

Голова фракції переконаний, що за два з половиною роки децентралізація – це єдина реформа, яка почала справді втілюватись у життя.

«Але коли у 2014 році з перестраху віддали гроші містам – парламент схвалив так звану бюджетну децентралізацію, то тепер два роки поспіль роблять все для того, щоб ці гроші забрати або скинути на місця ті відповідальності, яких вони ніколи не мали: фінансування профтехучилищ, заробітні плати непрофільним працівникам закладів освіти і медицини тощо.

Тому міста повинні себе захищати дуже жорстко. І Запоріжжя повинно вимагати свої гроші від перевиконання бюджету. Їх можна витратити не лише на дороги та іншу інфраструктуру, але й подбати про людей: організовувати комунальні доплати пенсіонерам, вчителям чи медикам. Влада тут, на місці, має більше розуміння людських потреб», – підсумовує Олег Березюк.

Leopolis.news

Реклама

Останні новини