Олег Березюк: Скасування нічного тарифу – це пограбування бюджетів місцевих органів влади

13:09 22 Грудня 2018

Олег Березюк: Скасування нічного тарифу – це пограбування бюджетів місцевих органів влади

Фото: samopomich.ua

Лідер фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк закликає мерів українських міст наступного тижня збиратися в НКРЕ КП і вимагати поновлення нічного тарифу на електроенергію.

Про це йдеться на офіційному сайті «Самопомочі».

«Це вже межа неможливого. Мери міст «під ялинку» отримували листи від обленерго, де написано, що з 01.01.2019 року відпуск електроенергії для юридичних споживачів, в яких встановлені зонні лічильники, здійснюватиметься за роздрібними тарифами без застосування тарифних коефіцієнтів. Це означає – без нічного тарифу».

Березюк дивується, для чого обленерго змушувало всіх ставити зонні лічильники?

«Для того, щоб сьогодні пограбувати? Це на 50% збільшує їхні видатки на тільки нічне освітлення. Отже, або вони не будуть мати грошей і будуть відключати світло вночі, що є дуже небезпечно на сьогоднішній день, або вони будуть забирати гроші з медицини, з освіти, з інших видатків, з енергозбереження».

А між іншим, окрім освітлення, нічний тариф на електроенергію використовували водоканали, щоб здешевлювати воду для людей.

Березюк розповідає: «Мені сьогодні дзвонить мер одного з міст і каже, що коли сьогодні мені відпускають по 0.76, то після я буду мати майже по 2 гривні. Це звичайнісіньке пограбування бюджетів місцевих органів влади».

Більш того, на мерів тиснуть, і вони бояться політичного переслідування. Це, на думку Березюка, справжня тиранія.

«Ми закликаємо всіх мерів міст України не мовчати і наступного тижня звертатися в НКРЕ КП, яке керується Президентом України. Уряд запевняє, що це не їх справа, це рішення саме НКРЕ КП.

Це ганьба на 28-му році незалежності України. Так грабувати людей не можна!»

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин