Олександр Шевченко: Якщо українці не оберуть нових політиків, відбудеться гальмування розвитку України

13:42 21 Лютого 2019

Олександр Шевченко: Якщо українці не оберуть нових політиків, відбудеться гальмування розвитку України

Про це заявив кандидат у президенти від УКРОПу, народний депутат Олександр Шевченко під час візиту на Львівщину. Він уже вдруге відвідав Львівщину в рамках передвиборчого туру Україною, повідомляє прес-служба політичної сили.

У м. Дрогобичі Шевченко зустрівся з працівниками ПАТ «НПК – Галичина». Від 2011 року це підприємство перебуває у стані вимушеного простою, нині тут працюють лише 400 людей. На зустрічі говорили, зокрема, про проблеми нафтопереробної галузі.

«Важливо, що таке підприємство, на якому працюють сотні осіб, вдалося зберегти, – зазначив Олександр Шевченко. – Наступне завдання – відновлення роботи підприємства на повну потужність. Таке господарювання може дати сотні тисяч тонн паливо-мастильних матеріалів у першу чергу для української армії в зоні АТО і замістити дороге паливо, яке постачається туди після проведення тендерів, а саме підприємство мало би змогу накопичити кошти, необхідні для інвестування та проведення модернізації технологічного обладнання».

Олександр Шевченко зауважив, що нафтопереробники зробили свій крок для відновлення функціонування своєї галузі. Необхідно, щоб тепер свою справу зробили ті, від кого залежить безпека і розвиток України.

Далі були зустрічі з виборцями у Трускавці та з працівниками ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат».

«Якщо хтось думає, що нові політики не зможуть перемогти, що треба й далі голосувати за тих самих, тоді в України немає шансу. Якщо не підемо на вибори, загальмуємо розвиток нашої економіки та держави», – наголосив укропівець.

За його словами, підштовхнути виборців до думки про необхідність змінити стару політичну еліту на нову повинен аналіз якості їхнього життя за останні роки: «Якщо люди не стали жити краще – починайте думати та обирати нових».

Leopolis.news

Також ви можете стежити за головними новинами від Leopolis News на нашому Facebook, Twitter та Telegram-каналі.

Реклама

Стрічка новин