Омелян просуває ідею купівлі 100 вживаних дизель-потягів з Німеччини

15:12 13 Жовтня 2017

Омелян просуває ідею купівлі 100 вживаних дизель-потягів з Німеччини

Фото: railcolor.net

Німецький Deutsche Bahn готовий розглянути можливість передачі Україні за залишковою вартістю 100 старих регіональних дизель-поїздів з кондиціонерами і вакуумними туалетами.

Через тиждень фахівці МІУ і УЗ повинні відвідати Німеччину, щоб проаналізувати вартість переобладнання рухомого складу. Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян за результатами свого візиту до Берліна 12 жовтня.

При цьому він зазначив, що очікує шквалу критики у зв’язку з тим, що німецькі потяги зажадають тривалої сертифікації та значних витрат на переобладнання. З іншого боку, за словами міністра, реформа УЗ не передбачає суттєвого оновлення регіональних поїздів, також відсутні кошти для глобального оновлення такого рухомого складу.

«Виходжу з простої логіки: нинішня «реформа» УЗ не передбачає суттєвого оновлення рухомого складу регіональних поїздів, а, отже, мільйонам громадян пропонується щодня втрачати свідомість влітку від задухи і замерзати взимку ще одне десятиліття. Безумовно, тих, хто їздить на мерседесах – це не стосується. Зараз у нас 165 складів дизель-поїздів, в експлуатації – 112. 118 з них потребують виключення з інвентарю до 2021 року. Відповідно, колапс не за горами. Про новий рухомий склад ніхто навіть не заїкається», – зазначив Омелян у себе на Facebook.

Міністр додає, що є шанс «фактично повністю замінити парк регіональних дизель-поїздів за наднизькою ціною і дати мільйонам українських громадян з кінця 2018 можливість їздити в «Комфі Ортніт» поїздах мінімум ще 15 років».

Нагадаємо, що раніше вже звучала тема закупівлі вживаного німецького рухомого складу для приміських і регіональних перевезень. Правда, заявлялося не про дизель-поїзди, а про електрички.

Водночас, глава комітету Верховної Ради з питань транспорту Ярослав Дубневич виступив проти закупівлі старих німецьких електричок для використання на українських залізницях поки Мінінфраструктури і «Укрзалізниця» не доведуть, що це буде ефективним рішенням.

«Як свідчать попередні розрахунки технічних експертів «УЗ», які я маю, глибока модернізація німецького рухомого складу може коштувати 250-280 млн грн за кожен потяг з 8-ми вагонів проти 70-80 млн грн, яких коштує модернізація українських електропотягів нашими ж підприємствами. Коштів на таку затратну модернізацію у Фінплані «УЗ» на наступний рік не передбачено», – зазначив нардеп.

Дубневич каже, що в першу чергу необхідно проаналізувати проведення глибокої модернізації наявного парку електро- та дизель- поїздів силами власних ремонтних заводів ПАТ «УЗ» та інших підприємств.

«Вважаю, що допоки не буде чіткого обгрунтування ініціативи щодо залучення німецького рухомого складу, не буде розрахунків та висновків, ми не маємо права давати зелене світло цьому широко проанонсованому проекту».

Leopolis.news

Реклама

Стрічка новин