logo
02/06
01/06
3 ...

Підрядники збідніли на 87 млн грн через неналежний ремонт дороги

14-08-201978

Підрядники збідніли на 87 млн грн через неналежний ремонт дороги
Фото: 18000.com.ua

Суд задовольнив позов Державного агентства автомобільних доріг та стягнув 86,85 млн грн збитків, завданих державі невиконанням договору, укладеного під гарантії Світового банку.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Львівської області.

«Прокуратурою Львівської області ініційовано вступ у розгляд справи за позовом Державного агентства автомобільних доріг України до «Joca Ingenieria & Construcciones, S.A.» та Товариства з обмеженою відповідальністю «Хока-Україна» про стягнення солідарно 86 850 383, 36 грн. Справа слухалась судами неодноразово», – йдеться в повідомленні.

При новому розгляді справи, суд встановив, що внаслідок неналежного виконання умов контракту з капітального ремонту автомобільної дороги М03 Київ – Харків – Довжанський відповідачі у справі, «Joca Ingenieria Y Construcciones, S.A.» та ТзОВ «Хока-Україна», заподіяли збитки Державному агентству автомобільних доріг України, а також не повернули суму авансових платежів за господарським зобов’язанням.

«За таких обставин, суд визнав вимоги позивача та прокурора, який вступив у розгляд справи на захист державних інтересів, підставними і обґрунтованими та 11.07.2019 виніс рішення про стягнення на користь держави більше 86 млн. грн», – зазначили в прократурі.

Leopolis.news