logo
17/02
16/02
3 ...

Стартують підготовчі роботи з рекультивації Грибовицького сміттєзвалища

14-08-201926

Стартують підготовчі роботи з рекультивації Грибовицького сміттєзвалища
Фото: story.varianty.lviv.ua

У тендері із закупівлі підготовчих робіт із рекультивації Грибовицького сміттєзвалища, який проводило ЛКП «Зелене місто», перемогла харківська фірма «Стротрансавто».

Про це повідомила пресслужба Львівської міськради.

«Робота відбуватиметься з озерами фільтратів. Ми маємо усунути ті, що найближче до тіла полігону, щоб можна було приступити до виположування схилів та формувати підпірні дамби. Підготовчі роботи потрібні, зокрема, щоб на локації почала працювати важка техніка. Вона ж формуватиме «купол» полігону. Також переможець тендеру підготує майданчик для встановлення обладнання для очистки фільтратів та виконає переміщення маси сміття, яка зсунулася в 2016 році», – розповів директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

Переможець тендеру також повинен підготувати полігон до початку робіт із дегазації та встановити трансформаторну підстанцію підвищеної потужності (250кВт). Ці підготовчі роботи у Грибовичах є невід’ємною частиною і, фактично, початком комплексної рекультивації сміттєзвалища, яку фінансує ЄБРР.

«Підготовчі роботи до рекультивації будуть втілені до кінця цього року. Це дасть можливість після проведення тендеру ЄБРР на визначення генерального підрядника робіт з рекультивації, відразу, без перерви, розпочати всі інші роботи. Йдеться, зокрема, про формування технологічного екрану, встановлення геомембрани та виположування схилів. Паралельно відбуватиметься дегазація», – додав Вадим Ноздря.

Leopolis.news