logo
03/09
02/09
31/08
... 36
38 ...

У Львові засудили львів’янина, який побив власну матір

14-08-2019258

У Львові засудили львів’янина, який побив власну матір

Львівська місцева прокуратура №2 довела вину раніше судимого 37-річного львів’янина, який обвинувачувався у побитті власної матері.

 

Як зазначає пресслужба прокуратури Львівської області, його інкримінували вчинення злочину, передбаченого ст.126-1 КК України (домашнє насильство, тобто умисне систематичне вчинення фізичного, психологічного або економічного насильства щодо подружжя чи колишнього подружжя або іншої особи, з якою винний перебуває (перебував) у сімейних або близьких відносинах, що призводить до фізичних або психологічних страждань, розладів здоров’я, втрати працездатності, емоційної залежності або погіршення якості життя потерпілої особи).

Зокрема, обвинувачений, перебуваючи в будинку за місцем свого проживання 19 червня, на ґрунті неприязних відносин, вчинив фізичне насильство щодо своєї матері і спричинив останній легкі тілесні ушкодження.

Вироком Шевченківського районного суду м.Львова від 05 серпня 2019 року порушника визнано винним у вчиненні інкримінованого злочину та, на підставі ст.71, 72 КК України, засуджено до остаточного покарання у вигляді одного року та семи днів обмеження волі. 

Leopolis.news