logo
10/09
09/09
08/09
... 56
58 ...

Кучма набирає найефективнішу команду – коментар ОПУ про звільнення Безсмертного

13-08-201973

Кучма набирає найефективнішу команду – коментар ОПУ про звільнення Безсмертного
Фото: rbc.ua

Офіс президента Володимира Зеленського пояснив звільнення Романа Безсмертного з посади у Тристоронній контактній групі тим, що під керівництвом Леоніда Кучми формують найефективнішу команду.

«Президент делегував організацію відстоювання позицій України у складному переговорному процесі другому президенту України Леоніду Кучмі. Під його керівництвом ми наразі формуємо найбільш ефективну команду, яка зможе продуктивно захищати позицію України в рамках Тристоронньої контактної групи у Мінську», – прокоментували ситуацію «Українській правді» в Офісі президента.

Водночас в ОП не відповіли на запитання видання, чи пов'язане рішення про звільнення Безсмертного з його заявою про те, що Україна після загибелі 4 військових під Павлополем на Донбасі мала б призупинити участь у Мінському процесі до зустрічі лідерів країн «нормандського формату» – України, Росії, Німеччини та Франції.

Своєю чергою, Роман Безсмертний заявив 24 каналу, що звільнення відбулося саме через його публічну позицію, зокрема щодо тактики дій на лінії розмежування чи в переговорній групі в Мінську.

«Останні місяці я відкрито і чесно говорив, як потрібно діяти, – сказав Безсмертний. – Адже я розумію, що може бути далі, тому коректно висловлювався. Починаючи від того, що не можна не проводити військовий парад в умовах війни, його потрібно робити. Не треба телефонувати Путіну, а треба діяти, до того ж різко та послідовно».

Роман Безсмертний наголосив, що не може зрозуміти позицію, коли сильна Україна показує свою боязнь щодо неорганізованої Росії, та те, чому не відповідають на фронті, коли йде обстріл.

«Очевидно, що така позиція не «до двору». Тим паче, це право президента. Єдине, зараз шкода, що я витратив 2 місяці і за цей час підготував указ, який мав внормувати роботу делегації. Також підготував проект закону, де закладена зовсім інша модель досягнення миру у війні», – додав Безсмертний.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський звільнив Романа Безсмертного з посади представника України у політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу.

Leopolis.news