logo
22/05
21/05
...

«Нинішній президент не дуже «по дівчатах»: «Квартал 95» пожартував над Зеленським (ВІДЕО)

14-08-2019

«Нинішній президент не дуже «по дівчатах»: «Квартал 95» пожартував над Зеленським (ВІДЕО)
Фото: Ілюстративне

Під час першого концерту «Кварталу 95» без Володимира Зеленського,який відбувся 13 серпня в Одесі, пожартували над президентом та головою його Офісу Андрієм Богданом.

Про це повідомляє «Радіо Свобода».

Концерт відбувся на Морському вокзалі в Одесі, в ефірі його покажуть на День Незалежності.

Роль Зеленського на сцені грає комік Юрій Великий.

Під час концерту жартували в тому числі і над Володимиром Зеленським, і над головою Офісу президента Андрієм Богданом. Зокрема, артисти «Кварталу» обіграли як останній постійно підказує главі держави. «Дісталося» і попередньому президенту Петру Порошенку, і Юлії Тимошенко, і міському голові Києва Володимиру Кличкові.

«Я би злітав на Балі, кажуть там гарно», – говорить Євген Кошовий у ролі Кличка. «Хлопці, які Мальдиви, які Балі. Ви ж багаті люди, можете собі і Одесу дозволити», – жартує у відповідь Юрій Великий в образі президента Зеленського.

З цього розпочався великий концерт «95-го кварталу» в Одесі.

 

«Нинішній президент взагалі не «по дівчатах». Він зараз в основному «по митниках», поліція, таке інше», – жартують у шоу згодом.

«Я коли хвилююсь, то починаю жартувати. Ні, не як в «Кварталі». Там я спочатку жартував, потім хвилювався», – ще один «скетч» присвячений знайомству президента Зеленського із канцлером Німеччини Анґелою Меркель.

 

Актор Юрій Великий перед концертом наголошував, що це дуже почесно і дуже велика відповідальність – грати Зеленського, втім це буде не його єдина діяльність на сцені кварталу. «Колективу цікаво запросити до себе непоганого актора, щоб підсилити в першу чергу колектив», – заявив він журналістам.

Раніше студія «Квартал 95» повідомила, що знайшла коміка, який гратиме президента Володимира Зеленського. Ним став Юрій Великий, який раніше був учасником дуету «Брати Шумахери». У своїх шоу він неодноразово пародіював як п’ятого президента Петра Порошенка, так і його попередника Віктора Януковича, а також інших українських політиків.

Leopolis.news

Львів: 9° C
24.67
27.27