Мешканка Самбірщини виборола титул «Королева International»

http://leopolis.news/one.php?showPost=1167

21/05/2019

Місяць тому юна рудківчанка брала участь у конкурсі краси «Міс Львів-2019», на якому отримала титул «І Віце-Міс», повідомив кореспондент Leopolis.news

Нагадаємо, що в Києві завершився величний конкурс “Королева України – 2019”. На найвищу нагороду – Корону претендували вісімнадцять чарівних дівчат, серед яких і представниця Самбірщини. Вона успішно подолала кілька попередніх етапів, на яких  конкурсанткам належало продемонструвати не лише красу, але й свої різноманітні таланти. А відтак увійшла до шестірки фіналісток, здобувши титул “Королева International”..

За твердженням Марти Марциняк, всі шість фіналісток конкурсу “Королева України – 2019» фактично вважаються переможцями, адже кожна з нас може представляти Україну на подібних міжнародних конкурсах краси.

На досягнутому Марта не планує зупинятись. Вона каже, що залюбки візьме участь у нових всеукраїнських та міжнародних конкурсах краси і таланту. На них дівчина готова представляти як рідне місто Рудки, Самбірщину, так і державу. Надихає її на подальший розвиток активна підтримка рідних, друзів, знайомих, а останніх у неї значно побільшало.

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news