logo
22/01
2 ...

Андрія Болюбаша переобрали головою Громадської ради при ЛОДА

22-05-2019 10:392289

Андрія Болюбаша переобрали головою Громадської ради при ЛОДА
Фото: Розвиток Громади

Вчора, 21 травня, відбулось перше засідання нової Громадської ради при Львівській облдержадміністрації на якому обирали голову. З результатом у 180 «ЗА», найбільшу підтримку отримав представник ГО «Розвиток Громади», юрист та громадський діяч Андрій Болюбаш.

Про це повідомляє прес-служба ГО «Розвиток Громади».

 

Також на засіданні обрали секретаря та 10 заступників, серед яких першим замом став Василь Ільків. На наступному зібранні члени Громадської ради повинні затвердити Положення та обрати голів для 22 комісій, які будуть працювати з усіма структурними підрозділами обласної державної адміністрації.

«Цьогоріч Громадська рада при Львівській ОДА збільшилась з 191 до 279 членів, що є найбільшим показником серед усіх громрад України. Цей факт і результат голосувань також є показником успішної роботи минулорічної каденції, адже доводить, що громадськість нам повірила і ми рухаємось у правильному напрямку. Святкувати немає часу, адже на протязі 3-х місяців ми повинні напрацювати та затвердити річний план, а також стати монолітом на захисті прав громадян у реалізації державної політики», – розповів новообраний голова Громадської ради при Львівській ОДА Андрій Болюбаш

Нагадаємо, що склад Громадської ради оновлюються кожні два роки. Минулорічну каденцію очолював Андрій Болюбаш. До цього двічі головою були Зеновій Бермес та Степан Середа.

Leopolis.news