logo
15/08
14/08
13/08
12/08
11/08
10/08
2 ...

ДАБІ оштрафувала забудовників на 3,46 млн грн за незаконне будівництво у Львові (ФОТО)

27-05-2019 12:573675

ДАБІ оштрафувала забудовників на 3,46 млн грн за незаконне будівництво у Львові (ФОТО)

Департамент ДАБІ у Львівській області зупинив масштабне незаконне будівництво на вул. Княгині Ольги у м. Львові: на забудовників накладено штраф, а містобудівні умови й обмеження забудови земельної ділянки, видані Львівською міськрадою, скасовано.

Про це повідомляють на сторінці громадської ради при ДАБІ у Львівській області у Facebook.

Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області провів позапланову перевірку законності виконання будівельних робіт на вул. Княгині Ольги, 1-5 (вул. Княгині Ольги – вул. Куликівська, Львівського гарнізону, військове містечко №1 у м. Львові) та зафіксував факт виконання будівельних робіт без дозволу.

«За результатами виявлених порушень вимог містобудівного законодавства Західне управління капітального будівництва Міністерства оборони України, як замовника, і ТзОВ «ЕНЕРДЖІ ПЛЮС УКРАЇНА», як генерального підрядника, притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу на суму 3 457 800 грн та видано приписи про зупинення виконання будівельних робіт, які перебувають на контролі в департаменті», – йдеться в повідомленні.

Також департамент ДАБІ провів позапланову перевірку на предмет дотримання вимог містобудівного законодавства Управлінням архітектури департаменту містобудування Львівської міської ради під час видачі містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки щодо проектування об’єкта «Будівництво двох багатоквартирних житлових будинків з вбудованими нежитловими приміщеннями, місцями для зберігання індивідуального автотранспорту, дошкільним закладом з групами короткотривалого перебування дітей та двома трансформаторними підстанціями на вул. Княгині Ольги, 1-5 (вул. Княгині Ольги – вул. Куликівська), Львівського гарнізону, військове містечко № 1 у м. Львові зі знесенням існуючих нежитлових будівель», які затверджено рішенням виконавчого комітету Львівська міська рада від 23.03.2018 №314.

Під час проведення перевірки встановлено, що зазначені містобудівні умови й обмеження забудови земельної ділянки передбачають часткове розміщення житлових будинків у санітарно-захисній зоні залізничної колії. Також ці містобудівні умови й обмеження видано з перевищенням максимального відсотку забудови земельної ділянки.

«Це свідчить про видачу містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки з порушенням вимог чинної містобудівної документації, а саме плану зонування Франківського району м. Львова, затвердженого ухвалою міської ради від 18.09.2014 № 3840 і від 25.01.2018 № 2914», – зазначають у повідомленні.

За результатами виявлених порушень вимог містобудівного законодавства посадові особи департаменту ухвалили рішення про скасування містобудівних умов й обмежень забудови земельної ділянки.

Фото: зі сторінки громадської ради при ДАБІ у Львівській області у Facebook

Leopolis.news