logo

У Львові неякісно будують велосипедні доріжки | Блог Наталії Тимчій

29-05-2019

 У Львові неякісно будують велосипедні доріжки | Блог Наталії Тимчій

Виконувачка обов'язків голови Львівської міської організації політичної партії ВО «Батьківщина»  Наталія Тимчій звернула увагу на неякісне будівництво велодоріжок у Львові, зокрема по вулиці Княгині Львові у Франківському районі.

Про це вона написала на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук та виклала відповідні фото.

«У мене питання до виконавця будівельних робіт: а як по цих сходах має піднятись мама з візком чи дитиною, неповносправний, старенький з палицею і перестрибнути через створений бордюр на тротуар, чому до моста піднято рівень тротуару, а на мості забетоновано, створено гірку, перед якою дощ налив велику калабаню, то для роверистів стараються, чи то нові такі будівельні стандатри?» - обурюється «батьківщинівка» та вимагає від виконавців негайно це виправити.

За її словами,  проект будівництва велодоріжки на вул. Княгині Ольги - вул. Академіка Сахарова створювала проектна організація ЛКП «Інститут просторового розвитку».

«Загальна кошторисна вартість відповідно до ПКД становить 22 млн 879 тис. гривень. Вартість за договором підряду з ТзОВ «Трансбудторг» від 18.09.2018 року становить 20 млн 998 тис. гривень», - зазначила Наталія Тимчій.

Leopolis.news

Львів: 16° C
24.54
27.1