logo
05/06
04/06
2 ...

Старосамбірщина налагоджує вигідну транскордонну співпрацю

04-06-20191144

Старосамбірщина налагоджує вигідну транскордонну співпрацю

Голова Старосамбірської районної ради Тетяна Терлецька взяла участь у засіданні наглядового комітету проекту «ПАНТЕРА – Транспорт в районі Перемишля і Нижанкович за спадщину співпраці».

Це є спільний проект, який реалізують асоціація «Єврорегіон «Карпати – Україна» , Перемишльський повіт та Нижанковицька селищна рада Старосамбірського району, повідомив кореспондент Leopolis.news

 

Проект забезпечує неабияку вигоду. По-перше, район має понад 70 кілометрів українсько-польського кордону, а по-друге, крім інфраструктурної складової і ремонту доріг, він передбачає також напрацювання єдиної програми транскордонної співпраці між Старосамбірським районом та Перемишльським повітом.

Це, зазначила виконавча директорка асоціація «Єврорегіон «Карпати – Україна» Галина Литвин, дуже важливо для обох сторін, якщо проект стане ефективним доповненням до вже чинних і майбутніх проектів з облаштування пунктів пропуску на кордоні України з Польщею та інших напрацювань, спрямованих на розбудову дорожньої мережі.

Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news