logo
21/09
20/09
19/09
...

Тарас Батенко зареєструвався кандидатом на виборах до ВРУ

12-06-2019

Тарас Батенко зареєструвався кандидатом на виборах до ВРУ
Фото: ukrop.party

Сьогодні, 12 червня, народний депутат Тарас Батенко подав документи в Центральної виборчої комісії для реєстрації кандидатом на позачергових виборах до Верховної Ради, що відбудуться 21 липня.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Для мене за честь йти на дочергові вибори до Верховної ради України від свого рідного 123 виборчого округу. З громадою Золочівщини, Миколаївщини, Перемишлянщини та Нового Роздолу ми пройшли п’ять років перемог та змін. Я гордий, що мені пощастило представляти інтереси мудрої, виваженої громади, яка довіряє мені, а я можу покластися на неї. За час моєї каденції було зроблено чимало: залучено десятки мільйонів на розвиток інфраструктури, реалізовано сотні проектів соціально-культурного, економічного розвитку, але, звісно, нам є куди рости й ставати кращими», – написав Тарас Батенко.

Нагадаємо, 2014 року Тарас Батенко балотувався на позачергових виборах народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі №123 від партії «Блок Петра Порошенка». Він зайняв перше місце, отримавши більше ніж половину голосів виборців 50,89%.

Leopolis.news

Львів: 14° C
24.62
27.24