logo
21/09
20/09
19/09
18/09
...

Керівник СБУ каже, що його дружина хоч і громадянка РФ, але має проукраїнську позицію

13-06-2019

Керівник СБУ каже, що його дружина хоч і громадянка РФ, але має проукраїнську позицію
Фото: Facebook/Оксана Лазаренко

Виконувач обов'язків голови Служби безпеки України Іван Баканов виступив з офіційною заявою щодо проукраїнської позиції своєї сім'ї.

Текст заяви розміщено на сторінці у СБУ у «Facebook».

«Коли ми з командою ухвалювали рішення йти в політику, кожен з нас усвідомлював, що його сім'я, друзі, сусіди і навіть домашні тварини опиняться під громадським мікроскопом. Був готовий до цього і я. Тому всім, хто збирається мене шантажувати близькими, відповім чітко: так не буде. Ніколи нічого не приховував і не збираюся це робити», йдеться в заяві.

Баканов стверджує, що спецперевірка не виявила жодних обмежень під час призначення на посаду заступника голови СБУ і не знайшла перешкод надання йому допуску до державної таємниці.

«Я одружений, ми з дружиною маємо двох синів. Старший, Артур, після навчання у військовому ліцеї ім. І. Богуна закінчив Київський виш, він працює і живе окремо. Молодший - Степан, навчається в школі. Обидва українці. Моя дружина, українка, жила і вчилася в школі Кривого Рогу. Вступила до ВНЗ на території Росії, під час розпаду СРСР отримала паспорт громадянки РФ. Зауважу, тоді були часи кардинально інших відносин між Україною і Росією. Потім, із 1998 р. вона живе і працює в Україні з посвідкою на проживання в нашій країні, перебуває в процесі оформлення українського громадянства», - додав Баканов.

За його словами, Оксана Баканова не відвідувала територію Російської Федерації з 2013 року.

«Отримання громадянства багато років було корумпованою годівницею для деяких чиновників. Ми ніколи не підключали до процесу «фірми», посередників і не будемо звертатися з таким проханням до президента. Ми робимо це так, як і тисячі простих людей, в чиїй пам'яті телефону немає номера президента. Оксана має стійку проукраїнську позицію», – запевнив в.о. голови СБУ.

Leopolis.news

Львів: 14° C
24.62
27.24