13/04
2 ...

Львівські спортсмени – чемпіони України зі стронгмену (ФОТО)

01-05-2019 14:051987

29 квітня у Києві відбувся офіційний чемпіонат України зі стронгмену, в якому серед шістдесяти учасників з 15-ти міст країни львів’яни забрали всі золоті нагороди.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«У ці дні у столиці відбувались ключові змагання сезону зі стронгмену — спорту, який ще 15 років тому став відомим завдяки найсильнішій людині планети Василю Вірастюку, а вже сьогодні — є візитною карткою Львова.

Турнір відбувався у трьох категоріях: спортсмени вагою до 95 кг, до 110 кг та 110+. Перенесення велетенського коромисла, підйом колоди, підйом гантелі та, навіть, кантування гігантської покришки не стали перешкодою для львів’ян. Розпочав переможну ходу Микола Василюк, який впевнено обійшов своїх суперників і за підсумками очолив турнірну таблицю. Підхопивши ініціативу у вищій ваговій категорії, Юрій Огоновський здобув перемогу у 4 вправах із 5-ти, що забезпечило йому не лише чемпіонство у загальному заліку, а й виконання нормативу «майстер спорту України».

Минулого року збірна Києва здобула всі титули в році і ця зміна — чудовий приклад прагнення вдосконалюватись, вміння працювати над собою та викладатись на всі сто. Я задоволений результатами атлетів, оскільки осередки Києва та Львова підсилюють та мотивують одне одного, а це дає нагоду готувати найкращих атлетів на міжнародну арену", — каже президент федерації стронгмену України Сергій Конюшок.Перемогою стало безперечне лідерство у надважкій ваговій категорії Павла Кордіяки, який підняв над головою кубок чемпіона України, тим самим у загальному командному заліку не залишивши шансів таким відомим збірним Києва, Чернівців, Вінниці, Сумщини та Кривого Рогу.

«Не проста боротьба, але результат сам говорить за себе. І справжнім знаком оклику можна назвати бронзу та вольовий виступ Володимира Климка, який завоював четверту медаль для Львова, тим самим показавши високу підготовку всіх атлетів у нашому місті», — коментує очільник Львівської федерації Володимир Рекша.