logo
27/04
22/04
08/04
07/04
23/03
19/03
10/03
11/12
09/12
05/12
01/12
29/11
27/11
2 ...

Володимир Зеленський: Шкода, що європейські партнери нас не почули

25-06-2019399

Володимир Зеленський: Шкода, що європейські партнери нас не почули

Президент України Володимир Зеленський заявив, що розчарований рішенням ПАРЄ затвердити без обмежень повноваження делегації Російської Федерації.

 

 

Про це він написав на своїй сторінці у «Facebook»:

«Минулого тижня я особисто обговорював це питання з Президентом Франції та з Федеральним канцлером Німеччини.
Намагався переконати пана Макрона та пані Меркель, що повернення російської делегації до ПАРЄ можливе лише після того, як Росія виконає принципові вимоги Асамблеї.
Шкода, що наші європейські партнери нас не почули та вчинили інакше.
Я вдячний українській парламентській делегації та дружнім національним делегаціям, які мужньо боролися до кінця».

«Головним аргументом за повернення стали необхідність захисту прав людини та громадянина як найвищих демократичних цінностей.
Маю надію, що у питанні захисту демократичних цінностей ні в кого не було думок про цінності матеріальні. А ще дуже хочу побачити, як прихильники повернення російської делегації в Асамблею – організацію, яка 70 років захищає верховенство права у Європі, – відстоюватимуть та вимагатимуть іншого повернення – повернення полонених українських моряків. Нагадую, що саме сьогодні, 25 червня, спливає термін виконання відповідного наказу Міжнародного трибуналу з морського права. З нетерпінням чекаємо, як задекларовані тези щодо верховенства права будуть втілені у реальне життя», – додав Зеленський. 

Як повідомляли, Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію про зміну санкційного механізму, у якій запросила Росію для повернення до роботи у ПАРЄ без обмежень права голосу.

МЗС України назвало схвалену резолюцію неприпустимою поступкою Російській Федерації.

Парламентська асамблея Ради Європи розпочала процедуру оскарження повноважень російської делегації на вимогу представників кількох національних делегацій.

Leopolis.news