16/04
2 ...

Юлія Ткач та Станіслав Горуна стали найкращими спортсменами Львівщини в червні

04-07-2019 08:221172

Чемпіонів Європейських ігор Юлію Ткач та Станіслава Горуну визналали найкращими спортсменами Львівщини за підсумками червня.

Про це повідомили у відділенні НОК України у Львівській області, виконком якого спільно з олімпійською радою Львівщини визнали чемпіонів ІІ Європейських ігор Юлію Ткач та Станіслава Горуну найкращими спортсменами місяця.

«Борчиня Юлія Ткач принесла першу золоту медаль Євроігор-2019 у скарбничку Львівщини. А каратист Станіслав Горуна своїм золотом поставив переможну крапку у виступах української збірної у Мінську. Каратисти завершували змагальну програму Ігор, отож, завдяки Станіславу останнім на ІІ Європейських іграх лунав гімн України», – йдеться в повідомленні.

Найкращими тренерами Львівщини стали Олександр Ткач і Юрій Копитко (наставники Юлії Ткач ) та Антон Нікулін.

Нагадаємо, за підсумками других Європейських ігор 2019 року, які відбулись у столиці Білорусі Мінську з 21 до 30 червня, львівські спортсмени здобули у складі національної збірної команди України: 2 золоті, 3 срібних та 3 бронзові нагороди.

Українська збірна зайняла третє місце в командному заліку на Європейських іграх, що завершилися в Мінську, здобувши 51 медаль.

5 липня відзначать спортсменів Львівщини, які стали чемпіонами та призерами ІІ Європейських ігор