logo
02/06
01/06
30/05
2 ...

Зеленський зустрівся з мусульманськими духовними лідерами України (ФОТО)

02-05-2019269

Зеленський зустрівся з мусульманськими духовними лідерами України (ФОТО)

Сьогодні, 2 травня, новообраний президент Володимир Зеленський провів зустріч із духовними лідерами мусульман України.

Про це повідомила «Команда Зеленського» у Facebook.

«На зустрічі були присутні: шейх Ахмед Тамім голова Духовного управління мусульман України, муфтій України, Айдер Рустемов – муфтій Духовного управління мусульман Криму, шейх Саід Ісмагілов – муфтій Духовного управління мусульман України «Умма». Зазначимо, що наразі в Україні проживає близько 2 мільйонів мусульман», – йдеться в повідомленні.

Володимир Зеленський наголосив, що його стратегія – не на словах, а на ділі об’єднати країну, адже єдність – це запорука сили. На його думку, для цього слід розпочати конструктивний і відвертий діалог зі всіма громадянами України, зокрема на тимчасово окупованих територіях Криму та Донбасу.

Учасники зустрічі підтвердили свою готовність підтримати ініціативи новообраного Президента, орієнтовані на консолідацію суспільства. Також поговорили про можливість міжнародних інвестицій в Україну від представників мусульманських держав. Володимир Зеленський підкреслив, що особисто готовий стати гарантом інвестицій у рамках своїх повноважень, закріплених Конституцією України.

Крім того, духовні лідери українських мусульман привітали з обранням на посаду Президента України та наголосили на великій відповідальності перед народом – представниками різних національностей і віросповідань.

Фото: «Команда Зеленського» у Facebook

Leopolis.news