Скандал з дитиною із синдромом Дауна у львівському «Ашані»: звільнений охоронець відповів на звинувачення

http://leopolis.news/one.php?showPost=3730

09/07/2019

Про це колишній старший зміни охорони Богдан Гайда розповів у своєму листі, який надійшов на адресу Leopolis.news.

«Перш за все  приношу   дійсно великі і сердечні  вибачення  ТИМУРЧИКУ,  особисто від себе  та свого підлеглого, охоронця  Трофимчика Володимира (якого теж звільнено!!!!)», – зазначив на початку листа звільнений охоронець.

Він запевняє, що у тій ситуації, яка викликала резонанс у мережі, перш за все виконував свою роботу.

«Коли я отримав по рації від свого охоронця  інформацію, про те що на залі  було розпаковано  дитячий пістолет, який  був у герметичному прозорому целофановому пакеті, (фото розпакованого пакета та артикул найменування цього товару додається), відразу спитався де пістолет  і де упаковка від пістолета. Відповідь охоронця,  упаковку викинула мама  між рядами, а пістолет можливо  у візку, або схований, тобто є ймовірність, що пістолет  буде вивезений як  стара іграшка і без оплати (робити перевірку товару в торговому залі охороням не можна). Подальші дії, я думаю зрозумілі кожному,  маму  охоронець  супроводжує до каси (і це не є секретна інформація) ще раз наголошую супроводжує  не дитину, Тимурчика,  а маму  дитини,  дитина в жодному випадку не відповідає за свої дії, за дії дитини відповідає  мама! На касі  ми  чекаємо  на маму  і на виконання  оплати, в даному випадку  мова йде про пістолет  вартістю 17 грн!!!!!!!!!», – пише Богдан Гайда.

За словами охоронця, коли він побачив, що дитина є «сонячним хлопчиком», вирішив  відступити від  правил огляду клієнтів  в оглядовій кімнаті, а не витрачаючи зайвого часу з’ясувати ситуацію на касі. З матір’ю хлопчика, за його словами, він чемно привітався, пояснив причину зупинки, показав розірвану упаковку від пістолета та попросив показати чек. При цьому звертався він не до Тимурчика, а до його мами.

«Мама Тимурчика Галина Амеліна-Царьова  дуже негативно  сприйняла мої запитання. Я звернув увагу, що вона почала нервуватися, знову ж таки, зваживши що Тимурчик – сонячна дитина,  присутній при цій події, і може теж  рознервуватися, взявши до у ваги,  що пістолет  не є дорогим товаром, пішов на зустріч Тимурчику та мамі,  запропонував, припинити всі наші дії по цьому питанню і без огляду речей мами Тимурчика Галини Амеліна-Царьової вийти за межі  торгового  гіпермаркету  «Ашан» (пані Галина Амеліна-Царьова це  теж підтверджує у своїй замітці про нашу подію).

Проте, це мамі теж не сподобалося, пані  Галина Амеліна-Царьова почала нам наголошувати, що вона працює головою  комісії з питань сімейної політики та захисту прав дітей у Громадській  раді при Львівській ОДА, (питання  для чого  це наголошення  своєї посади? Це погроза чи використання службової посади в особистих приватних цілях, в першу чергу  Ви клієнт  гіпермаркету «Ашан» і мусите виконувати  правила цього закладу ), що Галина Амеліна-Царьова це питання  не залишить, що вона нас  позвільняє , почала створювати дуже напружену ситуацію, питання для чого і чому?????? Як державний службовець  мала б нам допомогти у швидкому  вирішенні цієї проблеми!!!!! Проте дістала свій мобільний телефон, навела камеру  на мене і почала  20-хвилинну відеозйомку, я в свою чергу в толерантному  і ввічливому зверненні  до пані  Галини Амеліна-Царьової  в черговий раз і вже на камеру  повторив свої питання  чому виникла така ситуація, проте Галина Амеліна-Царьова продовжила  створення напруженої ситуації», – розповів охоронець.

Богдан Гайда також стверджує, що після цієї розмови у його напарника стався нервовий зрив. Він також обурився через те, що пані Галина назвала його підлеглого покидьком.

«Охоронець що робив? Ходив по залу і  говорив нецензурні слова на адресу Вашого Тимурчика!!!!, охоронець, що бігав за Тимурчиком і його  копав ногами, кидав на підлогу, виганяв з торгового залу, виганяв з гіпермаркету Ашан!!!????? корчив Тимурчику гримаси? що ВІН ЦЕ РОБИВ!!!???? ВІН ЦЕ РОБИВ?????   щоб заслужити «славу» покидька,  якби це так дійсно   відбувалося тоді його можна було б охарактеризування  як покидька, але цього НЕ БУЛО!!!!! Охоронець від Вас і від Тимурчика був на відстані 10-12 метрів,  що можна розгледіти на лиці з такої віддалі, ще раз наголошую  велось спостереження за Вами, так як Ви  викинули розірване  упакування від пістолета між рядами, а сам пістолет зник!!!!  А Ви в свою чергу,  чому  дивилися і спостерігали,  що робить охорона, чи спостерігає за Вами  чи ні!!!!!!!! (це  Ви теж писали, це  Ваша цитата,  для чого ви дивилися що робить охоронець який знаходиться від Вас на відстані 10-12 метрів, Ви його  теж відслідковували????? для чого????).    

На лінії кас замість того, щоб швидко відкрити свої сумочки , показати все,  і довести  свою непричетність до цієї ганебної справи,  Ви відмовилися мені показувати свої речі,  почали створювати дуже напружену ситуацію, записали 20-хвилинне відео на свій мобільний телефон (до речі ДЕ ЦЕ ВІДЕО!!!!!!! На відео я Вам дуже толерантно і дуже ввічливо без жодної агресії,  розповідав чому Вас зупинили, що  Вам пропонується зробити , Ви не виконали жодного мого прохання!!!!), забули про свою хвору дитину Тимурчика  і зовсім не звертали на нього уваги 30 хв», – обурився звільнений охоронець.

Нагадаємо, днями у львівському гіпермаркеті «Ашан» розгорівся скандал. Жінка звинуватила охорону тому, що вони привселюдно принизили її дитину з синдромом Дауна. Після цього охоронців звільнили.

Leopolis.news