13/04
2 ...

Борці Львівщини здобули на першості України 4 путівки на ЧC та 11 медалей

16-07-2019 13:121213

Минулого тижня в Івано-Франківську проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та чемпіонат України серед жінок до 23 років.

Представники львівської школи боротьби відзначилися здобуттям не лише медалей усіх ґатунків, а й перепусток на чемпіонат світу, інформує прес-служба відділення НОКу у Львівській області, посилаючись на Lviv Wrestling Association.

Чемпіоном України серед чоловіків став Олексій Доманицький у ваговій категорії до 86 кг. Разом із золотою медаллю Олексій як переможець здобув путівку на чемпіонат світу, який відбудеться в Нур-Султані, Казахстан 14-22 вересня. Бронзову нагороду  у змаганнях чоловіків виборов Євген Дубовий (вагова категорія до 74 кг).

Серед жінок до 23 років одразу троє львів’янок стали чемпіонками України і, відповідно, отримали ліцензії на світову першість: Христина-Зоряна Демко (в/к 55 кг), Ангеліна Лисак (в/к 59 кг) та Анастасія Шустова (в/к 76 кг). Чемпіонат світу U23 пройде в Будапешті (Угорщина) з 28 жовтня по 3 листопада.

Срібні медалі чемпіонату України U23 здобули Марія Винник (53 кг), Вероніка Рябоволова (57 кг) та Оксана Чудик (68 кг). Бронза у Катерина Чаленко (50 кг), Соломії Винник (55 кг) та Анни Губко (57 кг).

Загалом у змаганнях узяли участь понад 300 борців та борчинь  з різних областей України.