logo
24/06
23/06
22/06
21/06
2 ...

«Ми нічого не порушили»: Забудовник запевняє, що мозаїку «Океану» відновлять

18-07-2019 19:435212

«Ми нічого не порушили»: Забудовник запевняє, що мозаїку «Океану» відновлять
Фото: зі сторінки ГО «Зручне місто» у Facebook

Представник компанії-забудовника запевнив, що мозаїку, яка була на стіні колишнього магазину «Океан», буде відновлено в такому ж вигляді, як вона була.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Нагадаємо, проектом, який було затверджено на засіданні виконавчого комітету ЛМР, передбачено збереження мозаїки в автентичному вигляді.

«Насправді, коли готувався проект рішення виконавчого комітету, говорилося про те, що буде збережена ця стіна. І це була умова надання дозволу на реконструкцію магазину. Ті проекти, які ви могли бачити, вказували, що буде новий магазин «Океан» і ця мозаїка. Представник компанії на засіданні виконавчого комітету запевняв, що вони збережуть стіну і мозаїку в автентичному стані», – акцентував депутат ЛМР Андрій Шевців.

Як запевнив представник компанії-забудовника, мозаїку, яка була на стіні колишнього магазину «Океан», буде відновлено в тому ж орнаменті.

«Ми маємо всі дозвільні документи: земля, містобудівні. Тут на цьому об’єкті здійснюються роботи. В нас все ведеться згідно з чинним законодавством. Ми нічого не знищували. У нас в робочому проекті передбачено, що орнамент цієї мозаїки буде збережений, і в тому вигляді, в якому він був на цій стіні. В нас згідно з проектом, є переміщення цієї стіни на 2 метри. Фахівцями тиждень тому в 3D форматі було зроблено сканування. Ми не порушили нічого. Я можу пообіцяти, що стіна з цим орнаментом буде в такому вигляді, в якому вона була», — сказав співвласник компанії-забудовника Володимир Швед.

Як розповів начальник юридичного відділу Інспекції Держархбудконтролю у м. Львові Святослав Кіндратів, у разі доведення вини порушникам загрожують штрафні санкції, розмір яких залежить від того, як буде кваліфіковано ці дії.

«Інспекцією вже скеровано звернення на проведення позапланової перевірки, порушення будуть зафіксовані, а винних осіб буде притягнено до відповідальності. Також будуть видані відповідні приписи для усунення порушень та зупинення виконання будівельних робіт на цьому об’єкті. Станом на сьогодні нас на об’єкт допустили, всі відповідальні особи були ознайомлені з документами щодо проведення перевірки, яка зараз у встановленому законом порядку відбувається на місці. І справді зафіксовано, що фреска була знищена. Перевірка триває», – розповів Кіндратів.

Нагадаємо, 18 липня з’явилося повідомлення про те, що забудовник знищив мозаїку магазину «Океан», яку обіцяв зберегти.

Leopolis.news