logo
04/08
29/07
27/07
25/07
24/07
23/07
16/07
14/07
13/07
2 ...

У 5 округах може відбутися повторний перерахунок голосів – «Опора»

25-07-2019655

У 5 округах може відбутися повторний перерахунок голосів – «Опора»

У п'яти виборчих округах у Закарпатській, Черкаській, Луганській, Донецькій та Львівській областях може відбутися повторний перерахунок голосів на позачергових парламентських виборах.

Про це повідомляє координатора громадянської мережі «Опора» Ольга Айвазовська у «Facebook».

«Вибори – процес, який, таке враження, ніколи не закінчиться. Сьогодні за вікном четвер (якщо чесно, то вранці я була переконана, що п'ятниця), а вже в 5 окрузі йде справа до повторного підрахунку голосів по дільницях», – написала вона.

«Таким чином, Закарпаття, Черкащина, Луганщина, Донеччина, Львівщина. Члени комісій на межі нервового виснаження, але малий розрив між кандидатами, або ж порушення щодо процедури транспортування, наприклад, не належне пакування виборчої документації, є політично-процедурним фактором впливу на рішення щодо повторного підрахунку, на якому повинні бути також присутні члени ДВК, які транспортували ці бюлетені. Уявіть, наскільки люди щасливі повертатись в пекло цифр і документів, які на силу здали до вівторка. Вже відкрито кримінальне провадження за фактом ухиляння від виконання своїх обов'язків членами комісій, бо останні не хочуть йти в ОВК на перерахунок. А в одній з ОВК члени комісій до всього ще і отруїлись зіпсованим олів'є. Повна безнадія на швидке завершення процесу», – додала Айвазовська, зазначивши, що час є до 5 серпня.

Leopolis.news