logo
20/05
19/05
18/05
15/05
10/05
09/05
06/05
05/05
03/05
28/04
18/04
01/03

Олег Березюк: Чим швидше Президент запрацює, тим швидше візьме відповідальність за те, що обіцяв

06-05-2019

Олег Березюк: Чим швидше Президент запрацює, тим швидше візьме відповідальність за те, що обіцяв

Фото: samopomich.ua

Саме так прокоментував зустріч новообраного Президента В.Зеленського з лідерами депутатських фракцій лідер «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк. Він був одним з небагатьох присутніх голів фракцій.  

Про це повідомляє офіційний сайт «Самопомочі».

Зеленський на цій зустрічі запропонував дату інавгурації, яку би він хотів бачити – 19 травня. На думку представника «Самопомочі», проблеми в цій даті немає.

«Чим швидше Президент запрацює, тим швидше візьме відповідальність за те, що він обіцяв і захоче зробити. Я не бачу в цьому загроз».

 Зі свого боку, парламент визначиться з цією пропозицією формально наступного пленарного тижня.

Говорили про можливість розпуску парламенту. І в цьому теж, на думку лідера фракції «Об’єднання «Самопоміч», трагедії немає:

«Парламент завжди можна розпустити, але питання: що з тим робити? Питання виборів, ухвалення нового законодавства, яке б відповідало інтересам суспільства. Я особисто порушив питання, що цей парламент має величезний борг. І чи він буде розпущений чи не буде розпущений – це борг щодо скасування цієї феодальної недоторканності».

Зі слів Березюка, говорили багато: порушували питання зовнішньої політики, більше ставили запитань щодо бачення Зеленським внутрішньої політики, взаємовідносин з парламентом. Йшлося і про вироблення політики взаєморозуміння і довіри, зазначив Березюк:

«На превеликий жаль, попередні Президенти не мали довірливих відносин з парламентом. І треба зазначити, що новообраний Президент особисто прийшов у парламент зустрітися з керівниками фракцій, обговорюючи питання, це є нове в історії і українського парламентаризму, і будівництва української держави».

Leopolis.news

Львів: 13° C
26.37
29.46